Juve mjaftohet me pak, Interi e tepron në Kaliari

0

Shkëputja në krye dhe humbja e Romës dje duket se i kanë bërë keq Juventusut, që sot luajti keq dhe u ndal te barazimi 1-1 në Udine, rezultat gjithsesi i mirë.

Udineze shënoi në pjesën e parë me Zapatan, por Bonuçi shpëtoi bardhezinjtë me golin e tij në pjesën e dytë.

Spektakël i Interit në Kaliari, me zikaltrit që triumfuan 5-1, rezultat që nuk ka nevojë për koment.

Perishiç dy herë, Banega, Ikardi e Galiardini autorët e golave që afrojnë kualifikimin në kupat e Europës.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.