“Jo kështu, Lukaku”, Mertens bën humor me festimin e shokut te Belgjika

0

Belgjika shpartalloi 4-0 Arabinë Saudite të martën dhe Romelu Lukaku shënoi 2 gola në pjesën e parë.

Një foto e festimit të tij me shokët e skuadrës Eden Hazard e Dris Mertens ka bërë që ky i fundit të reagojë me humor.

Sulmuesi i Napolit ka komentuar në lidhje me pozicionin paksa delikat të Lukakut gjatë festimit: “Ka edhe mënyra të tjera për të na falënderuar për asistin, Rom”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.