“Jemi gay”, dy lojtare te Premier rrefehen!

0

Premier League sërish ka hapur një debat për “seksualitetin” e futbollistëve. “Mirror” ka informacione të sigurta se dy futbollistë nga Premierliga Angleze do ta pranojnë publikisht se janë homoseksual. Madje mendohet se ata janë edhe pjesë e Kombëtares së Anglisë. Futbollistët janë të njohur për gazetën por që një gjë të tillë pritet ta informojnë vetë ata. Më parë ka qenë Thomas Hitzlsperger, ai i cili e pranoi që ishte gay dhe në atë periudhë ndezi një debat të madh. Burimi: Albeu

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.