Java e mallkuar e Strakoshës, nuk i ndahen penalltitë

0

Debutim ndaj Italisë, penallti kundër, De Rosi gol dhe Thomas Strakosha e nisi me humbje karrierën me kombëtaren.

Debutim me kombëtaren A në Shqipëri, sërish penallti që në fillim dhe një tjetër romanist, Xheko shënoi, me Bosnje-Hercegovinën që fitoi në Elbasan.

Sot Strakosha vazhdoi serinë fatkeqe: me Lacion shkaktoi një penallti ndaj Sasuolos dhe Berardi shënoi që në fillim.

Për fat, Lacio përmbysi gjithçka, fitoi 2-1 dhe Strakosha ruan një mesatare fantastike pikësh.

hhhhhhhhhhhhh by GoalHunter1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here