Ja si u festua dje ne Tirane, vendimi i KAS-it (FOTO GALERI)

0

Vendimi i KAS-it, i cili i dha tri piket ne tavoline Shqiperise per ndeshjen e 14 tetorit 2014 ndaj Serbise eshte pritur me entuziazem ne Shqiperi dhe ne te gjitha trojet shqiptare. Ne Tirane, tifo-grupi “Tifozat Kuqezi” kane dale ne sheshin “Nene Tereza” duke e kthyer ate ne nje stadium te vertete, kjo fale organizimit me kenge, brohoritje, flakadane dhe flamuj kombetare. Me mijera njerez dolen dje ne oren 20:00 ne shesh per te festuar mbi suksesin e Kombetares, por edhe per faktin se me fund kuqezinjve tane iu dha ajo cka meritonte.

1

2

34

5

7

89

1010

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.