Ja objektivat e Venger në merkato

0

Mbas transferimit të Gabriel Paulistës, trajneri francez i Arsenalit Arsen Venger ka edhe disa objektiva të tjera për t’i realizuar në këtë merkato. Sipas mediave britanike, ai i ka vënë syrin Kevin Groskrojçit, Zhoao Pereirës dhe Adil Ramisë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.