Ja 5 lojtarët që kërkon Mourinho

0

Pas shkarkimit të Luis van Galit, dihet se Zhoze Murinjo do të marrë postin e trajnerit të Mançester Junajtidit duke nisur nga sezoni i ardhshëm. Sipas mediave britanike, gjithçka do të kryhet dhe zyrtarizohet brenda kësaj jave. Tekniku portugez shpreson që ta përforcojë ekipin me lojtarë sa më të fortë për të sfiduar në garat më të mëdha në futboll.

Kjo është lista e pesë lojtarëve, të cilët pritet t’i kërkojë Murinjo:
1. Zlatan Ibrahimoviç
2. Xhohn Stouns
3. Nemanja Matiç
4. Hames Rodrigez
5. Jan Oblak

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here