Italia “zbulon” Ilda Bejlerin

0

Duket se kur luajmë ndeshje në skena të rëndësishme, përveç futbollit, biem në sy edhe për bukuroshet e pranishme në stadium. Verën e shkuar në Francë pati disa vajza që habitën Europën me fotot seksi nëpër stadiume, ndërsa javën e shkuar në Itali aparatet fotografikë u përqendruan te Ilda Bejleri. Prezantuesja e Supersportit ishte në Palermo jo thjesht si tifoze, sepse intervistoi disa futbollistë të kombëtares sonë dhe asaj italiane. Aq u desh që në Itali të mahniteshin pas bukuroshes sonë, që në Shqipëri është goxha e njohur, por tashmë edhe në Itali është bërë e famshme.

  

Image result for Ilda bejleri

Image result for Ilda bejleri

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.