Irid Oksa guxon: Zhvishem nudo për fitoren

0

Ishte një ndër emrat më të klikuar online gjatë Europianit 2016, aq sa u bë po aq e famshme sa Wags-at e njohura, bashkëshortet dhe të dashurat e futbollistëve të mëdhenj botërorë.

Bëhet fjalë për Irid Oksën, bukuroshen shqiptare që mahniti mediat ndërkombëtare me praninë dhe format e saj superseksi gjatë ndeshjeve të Shqipërisë në Euro 2016.

Sot Shqipëria luan në Siçili, duke shpresuar që në Palermo të befasojë Italinë, një ndër kombëtaret më të mëdha në botë.

Nuk kemi shumë shanse, në letër, por ashtu ishte situata edhe kur nisëm rrugëtimin drejt Euro 2016.

Tani Irid Oksa guxon dhe jep një premtim të rrezikshëm për Sport Ekspres, por që entuziazmon tifozët: “Më vjen keq, por nuk do të jem në stadium këtë radhë. Gjithsesi, në fushë zbresin djemtë kuqezinj, jo ne nëpër tribuna, ndaj e kanë ata në dorë të na nderojnë. Unë i kam dy fjalë me shoqet e mia italiane, nëse marrim rezultat pozitiv. Premtimi nëse fitojmë? Një bast? Atëherë, nëse fitojmë do të zhvishem totalisht!”.

Image result for irid oxa

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.