Intervistat/ “Këto 3 pikë në Ballsh janë si 6 pikë”! Kokëulur dhe Egbo që vazhdon magjinë: Do e çojmë kështu deri në fund

0

Superiorja ka rifilluar pas periudhës së pandemisë, duke dhuruar një numër të lartë golash dhe të papritur nga ana e sportdashësve që e kanë ndjekur nga televizori, për shkakun se nuk mund të ishin të pranishëm në stadium. Tirana ka arritur të fitojë ndaj Bylisit në transfertë me rezultatin 1-3, ndërsa Kukësi ia doli në fund me shifrat 2-1 ndaj Luftëtarit. Për të vazhduar me barazimin 1-1 te Laçi-Teuta dhe fitoren në transfertë në shifrat 1-3 të Vllaznisë ndaj Flamurtarit. Më poshtë mund të gjeni edhe intervistat e protagonistëve për “Supersport”:

Egbo (Tirana): “Ishte një ndjesi ndryshe dhe lojtarët ishin të entuziazmuar për rikthimin në futbollin e luajtur. E nisëm prapë vallen dhe duam që të shkojmë kështu deri në ndeshjen e fundit. Duam ta çojmë deri në fund këtë që kemi nisur. Këto 3 pikë të marra në Ballsh janë si 6 pikë normale në kushte të tjera. Ngo? Nuk ka problem për t’u shqetësuar, çfarë ndodh brenda familjes, ngelet këtu. Festimet? E kemi respektuar mesa di unë”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.