Interi provon të marrë yllin e PSG-së!

0

Interi nuk ndalet dhe po vijon të programojë manovra në merkaton e saj, kur duhet edhe pak më shumë se një muaj që gjithçka të mbyllet dhe të nisin kampionatet… Në fakt, pasi ka siguruar De Vrij, Asamoah, Naigolan dhe Lautaro Martinez, objektivi i radhës është një futbollist i PSG-së dhe i Argjentinës. Sipas asaj që shkruhet te “Paris United”, në fakt, interesimi për Di Marian është i hershëm.

Tani, lojtari është me pushime, por që sigurisht do të khehet dhe më pas do të nisin negociatat.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.