Ikardi ndahet me vitin 2017 duke kujtuar derbin

0
MILAN, ITALY - SEPTEMBER 18: Mauro Icardi of FC Internazionale celebrates the victory at the end of the Serie A match between FC Internazionale and Juventus FC at Stadio Giuseppe Meazza on September 18, 2016 in Milan, Italy. (Photo by Pier Marco Tacca - Inter/Inter via Getty Images)

Mauro Ikardi ka mbyllur një vit fantastik në aspektin personal, duke shënuar pa fund në Serinë A. Interi i tij nuk është ende gati për trofe dhe në dhjetor la pikë pa fund, por argjentinasi nuk ma pse të quhet fajtor.

Në ndërtimin e viteve sulmuesi zikaltërve ka postuar një mesazh urimi për gjithë tifozët, ndërsa ka veçuar si momentin më të bukur të vitit 2017 golat në derbin e fituar 3-2 ndaj Milanit.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image