Ikardi ndahet me vitin 2017 duke kujtuar derbin

0

Mauro Ikardi ka mbyllur një vit fantastik në aspektin personal, duke shënuar pa fund në Serinë A. Interi i tij nuk është ende gati për trofe dhe në dhjetor la pikë pa fund, por argjentinasi nuk ma pse të quhet fajtor.

Në ndërtimin e viteve sulmuesi zikaltërve ka postuar një mesazh urimi për gjithë tifozët, ndërsa ka veçuar si momentin më të bukur të vitit 2017 golat në derbin e fituar 3-2 ndaj Milanit.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.