Idiotësia e radhës nga Baloteli

0

Nica fitoi dje jashtë fushe në Lorient, por sërish ishte “Baloteli show” dhe jo për mirë.

Sulmuesi italian u kthye titullar dhe luajti shumë keq, por trajneri Lusien Favre nuk e ndërroi në kohë, duke paguar pasojat.

Në mesin e pjesës së dytë Baloteli u ndëshkua me karton të kuq, pas një debati të ashpër me arbitrin, të cilin e ofendoi në italisht.

Pas ndeshjes Favre tha: “Gjëra që ndodhin, nuk ka problem, edhe pse para ndeshjes i kërkova Balotelit të mos merrte karton të kuq”. U tha, u bë…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.