Ibra është i veçantë, edhe kur merr karton të kuq!

0

Këtë të hënë u luajt Montreal Impakt-LA Galaksi në kampionatin amerikan dhe si zakonisht kur luan Zllatan Ibrahimoviç, gjithnjë pritet diçka e veçantë.

Këtë radhë asnjë gol, asnjë numër cirku, por një karton i kuq që në pjesën e parë.

Majkëll Petraso e shkeli yllin suedez pa dashje dhe Ibra, duke qenë një legjendë dhe nuk mund të preket aq lehtë, i lëshoi një shpullë që për pak sa nuk e çoi në spital kundërshtarin!

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.