Ia bëri shortin të lehtë, Toti për Italinë: E bëra punën time djema!

0

Shorti i Euro 2020 është hedhur në ditën e djeshme, ndërsa Francesko Toti ka zgjedhur rastësisht një grup sa më të favorshëm për axurrët. Së bashku me ta janë Zvicra, Uellsi dhe Turqia. Por duke parë grupin ku gjenden Gjermania, Franca dhe Portugalia, për lojtarët e Mancinit mund të shkonte shumë më keq.

Në lidhje me këtë çështje ka reaguar edhe Toti, i cili është shprehur pas përzgjedhjes së shortit: “Unë e bëra punën time djema, tani është e gjitha në dorën tuaj”, ka thënë Toti. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.