I propozoi për martesë, Pamela Anderson refuzon Raminë dhe i jep fund lidhjes

0

Gjatë muajve të fundit emri i Adil Ramisë ishte përmendur shpesh në kronikat rozë të medieve franceze e amerikane. Arsyeja për këtë ka qenë lidhja që qendërmbrojtësi francez ka pasur me aktoren me famë botërore, Pamela Anderson.

Por, lidhja midis tyre nuk ka zgjatur më shumë se një vit. Sipas asaj që raporton “TMZ”, 51-vjeçarja i ka dhënë fund lidhjes me ish-lojtarin e Milanit në një mënyrë shumë mizore.

Sipas asaj që shkruan media amerikane, Anderson ia ka bërë të ditur fundin e marrëdhënies në momentin kur lojtari i ka propozuar për martesë, një reagim ky krejt i kundërt nga çe priste 32-vjeçari, i cili ka 19 vite diferencë me Pamelën.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.