Hysaj: Short shumë i mirë, nuk i druhemi askujt

0

Mbrojtësi i kombëtares sonë, Elseid Hysaj, është shprehur entuziast për shortin në Nations League, ku do të ndeshemi me Izraelin e Skocinë.

Tani po luajmë shumë mirë me të gjitha skuadrat, nuk ka më diferenca në paraqitjet tona, me të mëdhatë apo të voglat. Mendoj se shorti është shumë i mirë, do të punojmë fort për t’ia dalë mbanë. Izraeli e Skocia janë ekipe të forta, por kemi mundësi të mëdha të kualifikohemi

“Skocia? Është pak e vështirë, kanë një stil të ndryshëm loje, por mendoj se do të kemi kohë të përgatitemi dhe ta studiojmë këtë kundërshtar.

“Problemet me Izraelin në ndeshjen e shkuar në Shqipëri? Nuk besoj se do të ketë sërish probleme të tilla, do të jenë ndeshje shumë të bukura”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image