Hysaj i bën gol makinës, Berisha bën “gol” me një batutë

1

Elseid Hysaj ishte ndër më të mirët dje në Napoli-Juventus 3-2, edhe pse nuk u arrit kualifikimi i ëndërruar për në finalen e kupës.

Sot mbrojtësi i kombëtares sonë ka postuar një video në Instagram, ku është në plazh dhe me një gjuajtje të bukur e çon topin direkt e brenda automjetit të tij, duke bërë gol.

Videoja është komentuar nga shumë tifozë të Napolit, shumë prej të cilëve me humor kanë ngacmuar Hysajn: Super në plazh, por në fushë nuk hedh një kros të saktë prej vitesh!

Megjithatë, batutën më të fortë e ka bërë portieri i kombëtares sonë, Etrit Berisha: “Në mëngjes ia ka nis e qysh po shihet pasdite e ka qëllu”!

?????????

A post shared by Elsi ???? #23 ??? #4 (@elsihysaj) on

You might also like
1 Comment
  1. ELIOT says

    PO NUK ESHTE GJUAJTJA E PARE POR PRAPE MIRE KA GJUAJTUR PER NJE MBROJTES …DHE ESHTE NJE NGA ME TE MIRET NE EUROPE … SHKO N ANGLIE HYSAJ SE MERRE MILIONA … NE MANCHESTER OSE CELESIN …. MERCI …HYSAJ BERISHA NA BEJNE KRENARE NE BOTE …. BRAVO CUNA …

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.