Hyka spektakolar, një perlë dhe shqiponja nuk ndalet

0

Jahmir Hyka është bërë shumë shpejt “amerikan” dhe tashmë është kthyer në idhull në San Hoze.

Mesfushori i kombëtares shqiptare është në formë perfekte dhe mbrëmë u bë sërish vendimtar.

Në ndeshjen kundër Dallasit Hyka shënoi golin e vetëm në minutën e 81-të.

Ishte humbja e parë e sezonit për Dallasin, që u dorëzua përballë shqiponjës kuqezi, autor i një goli fenomenal.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.