Hygerta mes televizionit, topit dhe… detit

0

Me përfundimin e Kupës së Botës, është koha për pushime. Jo vetëm për lojtarët, por edhe për ata që ndoqën hap pas hapi gjithçka ndodhi në Rusi 2018.

Një prej tyre ishte moderatorja e RTSH, Hygerta Sako, e cila pas një muaji të kaluar ndërmjet televizionit dhe topit, me programin “Magjia 21”, tashmë po relaksohet buzë detit. Nga fotografitë e shpeshta që poston, moderatorja duket në formë edhe jashtë studios.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.