Humori i Andi Lilës: Të hapim kutitë, dua të arrij Klod Duron

0

Andi Lila është gjithnjë në humor. Edhe në prononcimin e tij pas ndeshjes për “Supersport” ka bërë një batutë për zgjedhjen e kapitenit, por ka komentuar dhe për

Kapiteni? – Të hapim kutitë (qesh). Hysaj është i dyti dhe Basha i treti”.

Goli – “Më mungon goli në kombëtare. Ishte ndeshja e 69 dhe nëse do të shënoja sot do të ishte diçka e jashtëzakonshme. Jam krenar që kam luajtur kaq shumë me Kombëtaren. E kam shijuar çdo minutë. Objektivi im është të thyej numrin e prezencave të Klod Duros”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.