Humor pas triumfit, David Luiz e Kosta “rrëmbejnë” Konten

0

Antonio Konte është heroi i Çelsit, që fitoi titullin kampion në Angli, duke u transformuar brenda një sezoni, pas dështimit të vjetshëm.

Trajneri italian ka krijuar një marrëdhënie të shkëlqyer me tifozët dhe lojtarët, ndërsa këta të fundit e trajtojnë si shok.

Dje në konferencën për shtyp pas ndeshjes, ku Konte ishte i detyruar të fliste, ndodhi diçka komike, pasi në mes të konferencës David Luiz e Diego Kosta u futën në sallën e konferencave dhe rrëmbyen trajnerin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here