“Higuain i sëmurë, më kërkon fotot e vitheve!”

0

Plas skandali në Itali… Faji i një statusi të zbuluar nga Antonela Fiordelisi, që është një atlete seksi dhe simpatike e skermës në Itali. Mesa duket, sulmuesi argjentinas i Juventusit i ka kërkuar vajzës në fjalë të tregojë “anën B” të saj, pra vithet e bukura.

Dhe, historia është shfaqur ne uebsajt dhe në rrjetet sociale, ku është publikuar edhe diskutimi mes sulmuesit dhe vajzës, teksa 18-vjeçarja shkruan dhe se “Higuainin në Instagram, që më kërkon foto të b…  sa i sëmurë”, i shkruan vajza dikujt që e pyet se si u njoh me “El Pipitën” dhe Evranë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here