Higuain i lumtur dyfish, jep lajmin e madh

0

Gonzalo Higuain, sulmuesi i Juventusit, ka ndërhyrë për “Premium Sport” pas ndeshjes duke thënë: “Ishte shumë e vështirë, përballë një ekipi të madh, por e dinim se do të na linin disa hapësira dhe i shfrytëzuam. Jemi të lumtur për këtë arritje. Jam krenar për këtë ekip, falënderoj edhe stafin mjekësor dhe të fejuarën time që më kanë mbështetur dhe duruar këto 15 ditë. Shumë shpejt do të bëhem baba”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.