Higuain humbet Napoli-Juve

0

Të premten luhet supersfida e Serisë A, mes Napolit e Juventusit,  ku mund të vendosen fatet e titullit në Itali.

Do të ishte sfida e veçantë e Gonzalo Higuainit,  armiku i Napolit dhe tifozerisë atje, por argjentinasi nuk do të luajë.

Një frakturë në dorë nuk e lejon të aktivizohet dhe në dyshim është edhe ndeshja e mesjavës se ardhshme në Champions League, kundër Olimpiakosit.

Edhe ndaj Krotones të dielën Higuain luajti me një dorezë mbrojtëse.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image