Hames Rodrigez po has vështirësi në Mynih, por ja kush e ngushëllon

0

Hames Rodrigez ka nisur një aventurë të re verën e fundit, duke kaluar nga Reali te Bajerni në huazim dy-vjeçar, për të treguar sa vlen dhe për të bindur Bajernin ta blejë. E kërkoi Ançeloti, por italiani iku dhe Hames e ka gjetur ende vetveten, duke vuajtur ambientimin në Gjermani. Megjithatë, kur iku nga Reali Kristiano Ronaldo i bëri një dhuratë, sepse e prezantoi me një modele ruse, Helga Lovekati, e cila ka kohë që frekuentohet me mesfushorin kolumbian. Duke parë fotot e Helgës, kuptohet që Hames nuk është se po vuan shumë në Bavari, edhe pse po vjen dimri…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.