Hamburgu pezullon tre lojtarë

0

Moment kritik tek Hamburgu, në kaos pas humbjeve të fundit dhe në rrezik rënieje nga Bundesliga.

Para ndeshjes delikate kundër Maincit klubi gjerman ka përjashtuar tre lojtarë.

I pari është qendërnbrojtësi zviceran Johan Xhuru, ndërsa bashkë me të janë pezulluar edhe Nabil Bahui e Ashton Gëc.

Situatë e nderë te klubi i Mavrajt, me shefin sportiv Jens Todt që shpjegon: “Na duhet qetësi e përqendrim dhe trajneri kërkon të punojë me lojtarët që i vlejnë realisht”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here