Guarin ka refuzuar Çelsin dhe Realin

0

Fredi Guarin është në qiellin e shtatë për fitoren me Atalantën dhe më shumë për paraqitjen e tij të jashtëzakonshme me dy gola dhe një asist. Ndërkohë që ka konfirmuar lumturinë e kolumbianit, agjenti i tij Marselo Ferreira ka zbuluar një prapaskenë; Çelsi dhe Reali i Madridit kanë kërkuar ta blejnë, por mesfushori i ka refuzuar. “Ofertat janë refuzuar, sepse këtu ka një projekt të vërtetë dhe shumë konkret me klubit. Të dyja palët kanë treguar respekt dhe tani po shihen frytet.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.