Guardiola i pakënaqur: Doja të paktën 1 gol!

0

 

Pep Guardiola, pas ndeshjes, u shpreh shumë i zhgënjyer nga skuadra e tij. “Ishte një ndeshje e vështirë. Sigurisht, kontrolluam lojën për pjesën më të madhe patëm shanset tona, por duhet të shënosh jashtë fushe. Barazimi pa gola është i rrezkshëm. E kuqja e Alonsos? Nuk do të përgjigjem aspak për këtë karton dhe nuk dua të polemizoj. Tani, kemi edhe një ndeshje tjetër, në shtëpi, por sjellja që u pa në Ukrainë duhet të ndryshojë”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.