Gruaja e Ramosit, më shumë se “bombastike”

0

Sergio Ramos ka plot arsye për të dhënë maksimumin në fushë. Një ndër to është gruaja e tij simpatike Pilar Rubio, i cila i hipnotizon të gjithë në ekran.

Ajo është përgëzuar për linjat e saj trupore, pavarësisht peshës së madhe që kishte marrë gjatë shtatëzanisë.

Palestra dhe ushtrimet fizike e kanë bërë të veten dhe tashmë Sergio ndihet vërtet me fat për prezantuesen televizive në Spanjë.

02 03 04

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.