Grizman, thuajse “Red Devil”

0

Antuan Grizman duket se është i përzgjedhuri nga Zhoze Murinjo për të kompletuar sulmin për sezonin e ardhshëm.

Ylli i Atletikos së Madridit kushton rreth 100 milionë euro, shifër që nuk e tremb Mançester Junajtidin, që edhe vjet shpenzoi po aq për Pol Pogbanë.

Sipas gazetës “Manchester Evening”, klubi anglez ka avancuar ndjeshëm me bisedimet dhe marrëveshja është thuajse e mbyllur.

Gjithçka do të mbahet sekrete derisa klubet përkatës të kenë ende objektiva madhorë për sezonin aktual, ndaj në fund të majit mund të vijë zyrtarizimi.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.