Gripshi jashtë listës së Skënderbeut, UEFA gabon sërish

0

Para ndeshjeve kualifikuese kundër Makabit të Tel Avivit, UEFA publikoi listën e Tiranës dhe kishte gabuar, duke harruar emrin e Grent Halilit dhe kishte ngatërruar ditëlindjen e një futbollisti tjetër.

Sot UEFA është përsëritur, sepse ka lënë jashtë skuadrës së Skënderbeut mesfushorin e ri Nazmi Gripshi, duke e specifikuar në faqen e vet se Gripshi nuk është në listë.

Megjithatë, sportal.al ka kontaktuar me drejtuesit e Skënderbeut dhe ata kanë konfirmuar se është një gabim, pasi Gripshi është në listë për ndeshjet kundër Kairatit.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image