Grezda autokritikë: Nuk luajta mirë!

0

Ka luajtur titullar për të parën herë me Shqipërinë, por Eros Grezda e sheh gotën gjysmë bosh: “Ishte ndeshje shumë e vështirë, sidomos pjesa e parë ku kishim disa raste që nuk i shfrytëzuam.E dinim që ata do të rrinin mbrapa dhe s’do të na prisnin. Sulmues i majtë? Kam luajtur me ekipin në të majtë, por s’është problem, mund të luajë edhe në të djathtë. Notë vetes si titullar? Vetë fakti që ishte ndeshja ime e parë si titullar, kisha emocione, por u zhbllokova. S’jam i kënaqur, sepse nuk kisha freski në këmbë. Kam luajtur disa ndeshje, prej dy muajsh, Europë dhe kampionat”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image