Graciano Pele “vuan” në Azi

0

Në Itali e bënë armik, pas penalltisë së humbur ndaj Gjermanisë në Europian, ndërsa edhe trajneri i ri Ventura e ka përjashtuar, për shkak të sjelljes së tij të pahijshme, duke kundërshtuar një zëvendësim.

Megjithatë, sulmuesi italian nuk po ia kalon keq në Azi, sepse kampionati kinez ka mbaruar dhe ai ka shkuar në Polinezi me të dashurën, që nuk është aspak keq.

111501102-375be4e3-e396-4e60-b8cb-59da13687862

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image