Grabitësit sulmojnë shtëpinë e Di Marias

0

Mediat britanike kanë rapotuar se në familjen e futbollistit të Mançester Junajtid, Angel Di Maria, ka ndodhur një ngjarje që e ka prishur qetësinë e saj. Disa hajdutë kanë tentuar të plaçkitin shtëpinë e argjentinasit, por alarmi i sigurisë i ka trembur ata dhe si pasojë janë larguar menjëherë. Stafi i sigurimit të klubit e mori nën përkujdesje familjen e Di Marias.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.