Gjermania, çfarë nderimesh për Podolskin!

0

Para ndeshjes miqësore Gjermani-Angli ka pasur nderime të veçanta për sulmuesin Lukas Podolski, i cili sot mbyll karrierën me kombëtaren.

Kampioni i botës mori shiritin e kapitenit dhe ndërkohë koreografia në stadiumin e Dortmundit në nderim të tij ishte rrënqethëse.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.