Gashi gjen golat e parë të sezonit ringjall Koloradon

0

Pas sezonit të shkuar, që ishte i mrekullueshëm, Kolorado Rapids duket se ka festuar më gjatë se ç’duhet.

Sezoni i ri ka nisur keq dhe Rapids është në fund të tabelës.

Megjithatë, pas 5 humbjesh rresht, mbrëmë skuadra e Gashit u rikthye, duke fituar 3-0 ndaj San Hozesë.

Ishte një derbi mes Shkëlzen Gashit dhd Jahmir Hykës, me të parin që triumfoi totalisht.

Gashi shënoi në minutat 29 e 56, duke hapur e mbyllur ndeshjen dhe duke ringjallur Rapids, që afrohet me skuadrat që ka mbi vete në renditje.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image