FSHF zyrtarizon kalendarin e Superiores dhe kupës

0

Federata Shqiptare e Futbollit duket se këtë vit ka vendosur të mos i lërë gjërat për në momentin e fundit, sepse që sot ka zbardhur kalendarin e Kategorisë Superiore deri në mesin e muajit mars, kur mbyllet faza e tretë.

Gjithashtu, janë zyrtarizuar edhe datat e çerekfinaleve të Kupës së Shqipërisë, më 1 dhe 15 shkurt.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.