(FOTOT) Materaci dhe Del Piero mund te ishin te Skenderbeut!

1

E bujshme por e vertete. Skenderbeu sot mund te kishte ne radhet e tij dy kampione bote te Italise, Marko Materaci dhe Alesandro Del Piero. Lajmi eshte zbuluar vetem disa kohe me vone,teksa agjenti i dy lojtareve, kishte kontaktuar me kampionet e Shqiperise, teksa sapo kishte nisur faza e Champions League, pra turet e veres, deri tek play-off. Madje, si ish-futbollisti i Juventusit, ashtu edhe ai i Interit, kishin pergatitur fotot me fanellen e Skenderbeut. Por, me pas, akordi ekonomik nuk u gjend dhe gjithcka mbeti vetem nje enderr. Sot, Materaci eshte ne Indi, trajner i Pune Sitit. Lami eshte bere i ditur nga drejtues te Skndenderbeut, te kontaktuar nga “Sport Ekspres”, qe kane pranuar se ka pasur nje tratative por qe ka mbetur vetem e tille…

 

12391790_10205511923978479_1143740682261952461_n (1) 12391295_10205511927658571_142032595836908131_n

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.