FOTOLAJM: Lorik Cana dhe Monika fluturim mbi det!

0

Kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana po shijon pushimet verore së bashku me bashkëshorten e tij Monikën në resortet turistike jashtë Shqipërisë nga ku ka bërë një selfie mbi det.

Në këtë foto ai shfaqet bashkë me bashkëshorten ku mundohen të formojnë së bashku fluturimin e një shqiponje mbi det.

Monika duhet thenë që ka pasur nje guxim të madh pasi është shtatëzanë dhe çifti presin ardhjen në jetë të një djali. /Shqiptarja.com

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.