FOTO/ Skënderbeu zbret në fushë, seanca e fundit në Beograd

0

Pas konferencës për shtyp lojtarët kanë zbritur në stadiumin e Partizanit të Beogradit ku nesër në orën 19:00 do të zhvillohet ndeshja e katërt e grupit B. Në kampin korçar gjithçka duket se shkon mirë dhe ka mjaft optimizëm se nesër mund të dalin me një rezultat pozitiv.

 

Foto nga seanca e fundit stërvitore

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.