FOTO | Prezantuesja seksi zbuloi tradhtinë, çfarë ka humbur lojtari i River Plejtit!

0

Historitë e dashurisë për futbollistët ndonjëherë rezultojnë si filma me metrazh të shkurtër. Arsyet janë nga më të ndryshme, por ka edhe nga ata lojtarë që e konsiderojnë veten të aftë për të mbajtur më shumë se një partnere.

Sol Perez ka zbuluar se 20-vjeçari, Eksekjiel Palasios, i skuadrës së River Plejt e kishte mashtruar atë, kjo për faktin se edhe pse kishte krijuar një lidhje me të, ai kishte edhe dy femra të tjera që shkonte. Pasi e kishte marrë vesh këtë tradhti, ajo kishte vendosur që të ndahej nga lojtari argjentinas.

Prezantuesja seksi është një nga femrat më joshëse të ekranit në Argjentinë, por dhe 3.5 milionë ndjekësit e saj në “Instagram” provokohen herë pas here nga ish-prezantuesja e motit. I pafat Palasios, i cili ka humbur një femër që do e dëshironin shumë meshkuj.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.