FOTO/ Napoli, me Ospinën vjen edhe bashkëshortja seksi

0

Napoli gjeti te David Ospina titullarin e portës. 29-vjeçari i huazuar nga Arsenali pritet të jetë njeriu i besuar i trajnerit Ançeloti, të paktën deri në rikuperimin e Aleks Meret. Ospina i’u bashkua nënkampionëve të Italisë, ndërsa në aventurën e tij në Serinë A shoqërohet edhe nga bashkëshortja dhe dy fëmijët.

Pikërisht partnerja e portierit të Kolumbisë, Xhesika Stërling, ka tërhequr vëmendjen e mediave, por edhe të tifozëve. Nëse Ospina do të jetë një vlerë e shtuar në fushë, bashkëshortja e tij seksi d të zbukurojë tribunat në stadiumin “San Paolo”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.