FOTO | “Mesi i paçmueshëm”, e pabesueshme çfarë i bëjnë “yllit” të Barçës

0

Mund të keni parë shumë piktura apo vepra arti, por vështirë se do keni rastisur një kryevepër që i është dedikuar Leo Mesit. Argjentinasi është një prej lojtarëve më të mëdhenj në botë, por që të arrinte puna deri aty sa t;i dedikonin një pikturë me gurë të çmuar duket paksa e tepruar.

Plot 150.000 xhevahirë “swarovski” janë përdorur për të “qëndisur” një pikturë për të. Duket një çmenduri, por ai që e ka realizuar, ka bërë një vepër madhështore që edhe vetë Leo me shumë mundësi do të jetë gati për të investuar dhe për ta pasur në shtëpi, gjithnjë nëse nuk e merr në formën e dhuratës.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.