(FOTO) E “ngacmon” te Juvja, kryeministri i jep përgjigje epike!

0

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, njihet për batutat e tij  në rrjetet sociale dhe jo vetëm, teksa dje e ka mbushur me postime të ndeshjes Juventus-Barcelona, duke qenë tifoz bardhezi. Por, i ngacmuar në njërën foto nga një komentues, teksa i thotë se “populli s’ka bukë të hajë t’i merresh me këto…”, i është përgjigjur shkurt: “Po ti pse mërzitesh,apo je me Arsenalin…”. Arsenali, në fakt, u mund keqasi të hënën 3-0 nga Kristal Palas dhe po kalon krizë.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.