(FOTO) Birra “Peja” surprizon Mavrajn!

0

Shkrimi i “Sport Ekspres” mbi polemikat e krijuara per faktin se mbrojtesi i Kombetares dhe Kelnit, Mergim Mavraj, nuk pranoi te vishte fanellen me te shkruar mbrapa sponsorin “Birra Peja”, ka bere nje zhurme te madhe dhe, sic duket, ka ndikuar edhe per mire. Motivi? Birra “Peja” ka vendosur qe te beje nje birre pa alkool, pra me zero perqindje, duke e reklamuar ne rruget e qyteteve te Kosoves… Dhe, titulli eshte “Enkas per ty, Mërgim!”.

 

Mergim

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image