Formacionet zyrtare, Champions League/ Gatuzo lë Hysajn jashtë, shihni rreshtimet dhe te Chelsea-Bayern

0

Vetëm pak minuta më parë janë publikuar formacionet zyrtare sa i përket dy ndeshjeve në “Champions League”. Në përballjen mes Napolit dhe Barcelonës, nuk luan si titullar Elseid Hysaj. Gatuzo e ka lënë jashtë mbrojtësin shqiptar, pavarësisht se pritej titullar nga minuta e parë. Më poshtë mund të ndiqni edhe rreshtimet te Chelsea-Bayern. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.