Formacionet: Laçi i gjithi në sulm, Tiranë “spanjolle”

0

Laçi dhe Tirana janë gati të zbresin në fushë. Trajnerët Sulejman Starova dhe Ardian Mema kanë vendosur në lidhje me formacionet. Ndryshime te kurbinasit, që nuk kanë Fangajn. Xhixha nuk e nis titullar, nga minutë e parë luan Okpotu. Ka pasur probleme edhe për Lushkjen, që është në stol. Tirana luan me Hasanin në sulm, kurse në vend të Turtullit aktivizohet Goxha.

KUPA E SHQIPËRISË – Faza çerekfinale
E mërkurë, më 3 prill 2019, ora 14:00

LAÇI-TIRANA (0-3)

Laçi: Selmani, Mersinaj, Toro, Gjoni, Sefgjini, Eller, Jonuzi, Çokaj, Shtubina, Okpotu, Mane. Trajner: Sulejman Starova
Tirana: Abibi, Kërcciku, Goxha, Imami, Hoxhallari, Karabeci, Daja, Mauexhe, Halili, Sentamu, Hasani. (Në dispozicion: Lika, Doka, Mucca, Cake, Atinga, Kobina, Greca). Trajner: Ardian Mema

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.