Flamurtari projekton miqësoren e radhës

0

Flamurtarit po i shkon mbarë deri më tani në Mavrovë, ku po zhvillojnë dhe fazën përgatitore për sezonin e ri. Kuqezinjtë kanë programuar miqësoren e radhës.

Pas përballjeve me Makedonijan dhe Gostivarin, tashmë do të përballet me Zajazin e Kërçovës, e cila militon në ligën e dytë maqedonase. Trajneri Duro do të ketë mundësinë të shohë gjendjen e skuadrës së tij, por njëkohësisht do t’u shërbejë lojtarëve për t’u konsoliduar akoma më shumë me njëri-tjetrin, pasi siç duhet vlonjatët kanë qenë një ndër klubet që kanë ndërhyrë më së shumti në merkato.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image