Flamurtari e mbyll me fitore fazën përgatitore

0

KF ZAJAZI 1 : 4 FLAMURTARI F.C
Shënues : Useini (x2), Bushiç (x2)

Trajneri Shpëtim Duro ka marrë një tjetër sinjal pozitiv nga skuadra e tij. Kuqezinjtë e kanë mbyllur me fitore fazën përgatitore në Mavrovë, duke triumfuar 4-1 përballë Zajazit të Kërçovës. Kanë vendosur dopietat e mesfushorit Usein dhe sulmuesit Bushiç. Në këtë mënyrë Flamurtari jep një tjetër sinjalet se sezonin e ardhshëm do të synojë më shumë se në vitet e fundit. Tani përgatitjet do të zhvendosen në Vlorë, por vetëm për pak ditë, pasi presidenti Idrizi ka menduar për një tjetër fazë përgatitore në Greqi.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image